TGC üyelerine Revo Facial Aesthetics Kliniği’nde indirim yapılacak

İSTANBUL- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Revo Facial Aesthetics Kliniği ile bir indirim anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine ve birinci derecede yakınlarına Revo Facial Aesthetics Kliniği’nde, yapılacak olan işlemlerde yüzde 20 indirim sağlanacak. TGC üyeleri indirimden üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecek.

ŞİŞLİ FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ

Cemiyet üyelerine, kalp tedavisinde Türk Tabipleri Birliği’nin liste fiyatını, oda tarifesinde ise Sağlık Bakanlığı’nın tek kişilik özel oda fiyat tarifesini uyguluyor. 

TGC üyelerine OTA & JİNEMED Hastanesi’nde indirim yapılacak

İSTANBUL- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti OTA JİNEMED Sağlık Hizmetleri ile bir  indirim anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine ve bakmakla yükümlü
oldukları 1.derecede yakınlarına Ota Jinemed Hastanesi’nde indirim uygulanacak. TGC üyeleri indirimden TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecekler.

MEDİENT TIP MERKEZİ

Anlaşmaya göre; karın germe, meme protezi, meme dikleştirme, meme küçültme, liposuction, burun estetiği, kepçe kulak, yüz germe, göz kapağı, göz altı torba estetiği, bacak germe, kol germe, kaş kaldırma gibi uygulamalardaTürkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine %20 indirim uygulanacak. Uygulanacak indirimlerden TGC Üye Kimliği ve Basın Kartı ile yararlanılabilecek. 

Doç Dr. Gökhan Okan (Dermatolog)

Doç Dr. Gökhan Okan’ın muayenesinde , Cemiyete bağlı  üyeler ve  çalışan personeline aşağıda belirtilen sağlık hizmeti sunulması ayrıca  1. Derecede yakınlarına ( anne, baba, eş ve çocuklar)  bu indirimden aynen yararlanır.

TGC Ankara TOBB ETÜ Hastanesi

Son olarak TGC üyeleri, birinci derece yakınları için TOBB ETÜ Hastanesi ile indirim anlaşması yapıldı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine muayenede yüzde 40, laboratuvarda yüzde 20, radyolojide ise yüzde 25 indirim uygulanacak. 

Özel İbni Sina Hastanesi

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları; Özel İbni Sina Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Yapılan indirim oranları Özel İbni Sina Hastanesinin tüm şubelerinde geçerli olacak. 

ÖZEL NEOLİFE TIP MERKEZİ

Cemiyet üyelerine ve 1. derece yakınlarına Onkolojik hastalık şüphesi ile izlenmekte olan veya Onkolojik hastalık tanısı alan hastaların tanı, tedavi ve takip hizmetleri kapsamında Neolife cari fiyatları üzerinden %25 indirim sağlanacaktır. 

Dünya Göz Hastanesi

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve çalışanları veya birinci derece yakınları; Dünya Göz Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Yapılan indirim oranları Dünya Göz Hastanesinin tüm şubelerinde geçerli olacaktır. 

İSTANBUL LABORATUVARLARI

TGC üyelerine, eş ve çocuklarına cari laboratuvar hizmetleri ücretlerinde %20 indirim uygulanacak. Hastalara uygulanacak indirim TGC üye kimliği ile geçerli olacak. Laboratuvarlarda SGK’lılardan alınan fark üzerinden indirim oranı uygulanacak. 

PSİKOMOLA

Psikomola Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üye ve yakınlarına uzman psikologların terapi ve beslenme danışmanlığı hizmetleri için belirlenmiş ücretler üzerinden %20 oranında indirim uygulayacak. 

BİRUNİ LABORATUVARLARI

Cemiyetimiz üyelerine ve aile bireylerine Türk Tabipleri Birliği asgari ücret fiyatından hizmet veriyor. 

HOSPİTADENT SAĞLIK GRUBU

TGC üyeleri ve 1. derece yakınları Hospitadent Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Hospitadent Bağcılar, Güneşli Aksa Tıp Merkezi, Hospitadent Fatih, Hospitadent Mecidiyeköy, Hospitadent Çamlıca, Hospitadent Pendik, Hospitadent Bakırköy
hastanelerinden hizmet aldıkları merkezin ücret tarifesi üzerinden %20 indirimli sağlık hizmetini üye kimlik kartını veya sarı basın kartını göstererek yararlanabilecek. 

BOSPHORUS INTERNATİONAL KBB HASTANESİ

1.Levent ve Etiler ‘de Dünya Göz Hastanesinin yanında bulunan ve aşağıda adres ve telefonları mevcut gözlük mağazalarında Lazer Optik üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına % 25 indirim yapıyor. 

ÖZEL BÖLGE HASTANELERİ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Özel Pendik Bölge Hastanesi, Özel Maltepe Bölge Hastanesi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi (Sancaktepe) ile indirim anlaşması yaptı. 

LAZER OPTİK

1.Levent ve Etiler ‘de Dünya Göz Hastanesinin yanında bulunan ve aşağıda adres ve telefonları mevcut gözlük mağazalarında Lazer Optik üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına % 25 indirim yapıyor. 

BETATOM EMAR GÖRÜNTÜLEME VE TANI MERKEZİ

Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine ve yakınlarına radyolojik görüntüleme hizmetleri için cari fiyatları üzerinden % 30 Laboratuvar tetkikleri için % 20 indirim uygulayacak. 

NOVA GÖZ MERKEZİ

Cemiyetimiz üyelerine ve 1. derece yakınlarına liste fiyatından %20 indirim uyguluyor. 

MEDİPOL MEGA HASTANELER KOMPLEKSİ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Medipol Mega Hastaneler Kompleksi arasında imzalanan sözleşme uyarınca ücretli hastalarda ve SGK’lı hastalara değişik oranlarda indirim uygulanacak. 

GALATA POLİKLİNİK

Üyelerimize muayenede TTB fiyatları üzerinden %40, laboratuvar işlemlerinde %50 indirim uygulanacak. 

ÖZEL ATLAS AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Özel Atlas Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine Diş Hekimleri Odası’nın belirlediği asgari ücret tarifesi uygulayacak. TGC üyeleri hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecek.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ile Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Cemiyetimiz üyelerine Hekimlik, Laboratuar, Radyoloji, Operatör doktor ve Asistan doktor ücretlerinde %15 indirim uygulanıyor. 

DR. AYTAÇ PALA

Cemiyetimiz üyelerine Türk Diş Hekimleri Birliği asgari ücret tarifesini uyguluyor. 

UNİVERSAL HOSPİTAL KADIKÖY

Cemiyet üyesi ve birinci derecede yakınlarına cari fiyatları üzerinden % 15 indirim uygulanıyor. (eczane hizmetleri hariç) 

DİŞ HEKİMİ LÜTFİYE TÜLAY ÖVET

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine ve yakınlarına muayehanesinde sabah 08:00’den 18:00’e kadar Diş hekimleri Odası’nın belirlediği asgari ücret tarifesini uygulayacak. 

SADABAD HASTANESİ

Adres: Talat Paşa Mah. Aslan Gazi Sok. No:10 Okmeydanı / İstanbul

Tel: 0212 210 62 10

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

OSMANOĞLU KLİNİĞİ

Cemiyet üyelerine ve birinci derecede yakınlarına yapılacak tüm işlemlerde (Muayene ameliyat, laboratuar, radyoloji ve yatış) Türk Tabipler Birliğince belirlenen fiyatlardan % 10 indirim uygulanıyor. 

ORTONORM TEDAVİ MERKEZİ

Ortonorm Tedavi Merkezi üyelerimizin ve birinci derecedeki yakınlarının ortodonti tedavilerini Diş Hekimleri Odası’nın belirlediği asgari fiyat listesi üzerinden %20 indirim ile yapıyor.

BAKIRKÖY ESTETİK DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Dolgu, diş taşı temizliği, diş çekimi, kanal tedavisi, kaplama- metal üstü porselen, damak yarım çelik protez, zirkonyum kaplama - lamina kaplama, damak tam protez, diş beyazlatma, temizlik paket, ortodonti, periodontoloji tedavisi alanlarında hizmet veren poliklinik TGC üyeleri ve yakınlarına, hizmet aldıkları merkezin ücret tarifesi üzerinden %20 indirim uygulayacak. TGC üyeleri, hizmetten TGC üye kimlik kartını veya sarı basın kartını göstererek yararlanabilecek.

DENTOPIA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİ

Cemiyetimiz üyelerine ve birinci derecede yakınlarına
a) Ağız ve diş muayenesi ücretsiz.
b) Yapılan her türlü tedavilerde Diş Hekimleri Odası’nın belirlediği güncel fiyatlar üzerinden TGC üyelerine %15 indirim uyguluyor.

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin üyelerine ve birinci derece yakınlarına, Acıbadem Sağlık Grubu'nda sağladığı hizmetlerle ilgili bilgi almak için 444 55 44 ve 0216 544 39 09 iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. 

Nazif Bağrıaçık Kadıköy (NB Kadıköy Hastanesi )

TGC üyelerine, çalışanlarına ve  birinci derece yakınlarına (anne, baba, eş ve çocukları) Hastanede sağlık hizmetlerinde % 15, check-up paketlerinde ise % 20 indirim uygulanacak. Üyeler, hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecekler.