İl Temsilcileri

 

1

Adana

İsmail Başkan

2

Adıyaman

Hacı Mehmet Gelir

3

Afyon

Nadir Güzbey

4

Ankara

Taylan Erten

5

Antalya

Bülent Ecevit

6

Balıkesir

Önder Balıkçı

7

Batman

Arif Arslan  

8

Bodrum

Mehmet Sağanak Hacışabanoğlu

9

Bolu

H.Hüseyin Aykan

10

Diyarbakır

Faruk Balıkçı

11

Düzce

Erol Tayhan

12

Eskişehir

Mehmet Emin Toker

13

Gaziantep

Bekir Şahin

14

Hatay

Mithat Kalaycıoğlu

15

İskenderun

Akın Bodur

16

Kahramanmaraş

Sırı Berk Arslan

17

Karadeniz Ereğli

Eyüp Bektaş

18

Kırşehir

Sait Yanık

19

Manavgat

Arif Kaplan

20

Mudanya

Özcan Güneş

21

Muş

Emrullah Özbey

22

Ordu

Zeki Mesut Özel

23

Osmaniye

Muzaffer Yüksel Kaya

24

Rize

Faik Bakoğlu

25

Samsun

Cemil Ciğerim

26

Trabzon

Osman Çavuşoğlu

27

Van

Feyat Erdemir

28

Yalova

Süheyla Gözdereliler

29

Yüksekova-Hakkari

Erkan Çapraz

30

Zonguldak

Atilla Öksüz

 

 

 

 

Adıyaman

Hacı Mehmet Gelir

Afyon

Nadir Güzbey

Ankara

Taylan Erten 

Antalya

Arif  Kaplan

Balıkesir

Önder Balıkçı

Batman

Arif Arslan   

Bodrum 

Mehmet Sağanak Hacışabanoğlu

Bolu

H.Hüseyin Aykan

Diyarbakır

Faruk Balıkçı

Düzce

Erol Tayhan

Eskişehir 

Mehmet Emin Toker

Hatay

Mithat Kalaycıoğlu

İskenderun

Akın Bodur

Kahramanmaraş

Sırı Berk Arslan 

Karadeniz Ereğli

Eyüp Bektaş

Kırşehir

Sait Yanık

Mudanya

Özcan Güneş

Muş 

Emrullah Özbey

Ordu

Zeki Özel

Osmaniye

Muzaffer Yüksel Kaya

Rize

Faik Bakoğlu

Samsun

Cemil Ciğerim 

Siirt 

Cumhur Kılıççıoğlu

Trabzon

Osman Çavuşoğlu

Van

Feyat Erdemir

Yalova

Süheyla Gözdereliler

Yüksekova-Hakkari

Erkan Çapraz

Zonguldak 

Atilla Öksüz

 

 

Adıyaman

Hacı Mehmet Gelir

Afyon

Nadir Güzbey

Ankara

Taylan Erten 

Antalya

Arif  Kaplan

Balıkesir

Önder Balıkçı

Batman

Arif Arslan   

Bodrum 

Mehmet Sağanak Hacışabanoğlu

Bolu

H.Hüseyin Aykan

Diyarbakır

Faruk Balıkçı

Düzce

Erol Tayhan

Eskişehir 

Mehmet Emin Toker

Hatay

Mithat Kalaycıoğlu

İskenderun

Akın Bodur

Kahramanmaraş

Sırı Berk Arslan 

Karadeniz Ereğli

Eyüp Bektaş

Kırşehir

Sait Yanık

Mudanya

Özcan Güneş

Muş 

Emrullah Özbey

Ordu

Zeki Özel

Osmaniye

Muzaffer Yüksel Kaya

Rize

Faik Bakoğlu

Samsun

Cemil Ciğerim 

Siirt 

Cumhur Kılıççıoğlu

Trabzon

Osman Çavuşoğlu

Van

Feyat Erdemir

Yalova

Süheyla Gözdereliler

Yüksekova-Hakkari

Erkan Çapraz

Zonguldak 

Atilla Öksüz