TGC Onur Kurulu Başkanlığı’na Doğan Hızlan seçildi

 

Türkiye’nin en yaygın meslek örgütü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin Onur Kurulu Başkanlığı’na  Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı ve yazarı Doğan Hızlan, sekreterliğe ise gazeteci Ergin Konuksever seçildi.

İSTANBUL - Türkiye’nin en yaygın meslek örgütü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin Onur Kurulu  ilk toplantısını gerçekleştirdi.  

Cağaloğlu’nda bulunan TGC’nin binasında yapılan toplantıya;  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto,  Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı ve yazarı Doğan Hızlan, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Şükran Soner, Gazeteci Ergin Konuksever, Cumhuriyet Gazetesi çizeri Kamil Masaracı, Dünya Spor Yazarları Birliği (AIPS) Başkan Vekili Esat Yılmaer ve Yenigün Gazetesi’nin kurucusu Engin Köklüçınar katıldı. Sözcü Gazetesi başyazarı Rahmi Turan mazereti nedeniyle toplantıya katılamadı. Toplantıda yeni dönem için başkanlık ve kurul sekreterliği seçimi yapıldı.

Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı ve yazarı Doğan Hızlan, TGC Onur Kurulu Başkanlığı’na, Onur Kurulu Sekreterliği’ne Ergin Konuksever  seçildi. Toplantı seçimin ardından yeni dönem yapılacak çalışmaların paylaşılmasıyla tamamlandı.